Kosmosefestival

12. juulil 2022 leiab aset kosmosefestival “100 km kosmosest”, kus astuvad üles Eesti kosmoseskeene tipptegijad, teadlased ja teised kosmilised tegelased. Tegemist on populaarteadusliku ja meelelahutusliku üritusega Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus. Festivali päeval toimuvad teaduslik-lõbusad töötoad, mis on ette nähtud kooliõpilastele ja peredele. Lisaks teadlaste ja ettevõtjatega kohtumisele saab õhtu poole näha ka teadusteatri etendust ning osa musikaalsest meelelahutusest lausa teiselt planeedilt! 

Tähtsaima esineja kosmosefestivalil peame teile hetkel saladuseks jätma, kuid ESTCube garanteerib, et kosmose- või teadushuvilist inimest ei jäta ta mingil juhul külmaks! Peaesineja puhul on tegu esimese sedalaadi külastuse ja ülesastumisega Eesti kui kosmoseriigi ajaloos.

Festival on kõikidele tasuta!


Rohkem infot festivali kohta ilmub siia lehele ajapikku, seega hoia silm peal. Festivaliga saab kursis olla ka meie Facebooki ürituse kaudu.

“100 km kosmosest” peakorraldaja on Eesti Tudengisatelliidi Sihtasutus, korraldada aitavad Tartu observatoorium, EAS, Eesti Kosmosebüroo ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium.